Фарби ТМ CRAFTSMAN

Структурна фарба Craftsman (15 кг)
На складі Артикул: 5008
Призначена для декоративного оздоблення всередині і зовні будівель, підготовлених цегляних, оштукатурених основ, в системах теплоізоляції, з підстав з гіпсу, гіпсокартону. Екологічно безпечна, стійка до атмосферних явищ, гидрофобна, еластична, легк..
Супербіла інтер'єрна фарба Craftsman SUPER WHITE (14 кг)
На складі Артикул: 5009
Призначена для внутрішнього використання. Фарбування по бетонним, цементно-піщаних, цегельних, гіпсокартонних та інших пористих поверхонь. Рекомендується для стель і стін з невеликою експлуатаційної навантаженням. Матова, екологічно безпечна, стійк..
Фарба грунтуюча акрилова Craftsman (15 кг)
На складі Артикул: 5001
Призначена для попередньої обробки підстав. Зміцнює поверхню і сприяє збільшенню адгезії. Підходить для консервації фасадів. Обмежує і вирівнює поглинає здатності поверхонь. Полегшує нанесення штукатурок і покращує їх адгезію до поверхонь. Атмосфер..
Фарба грунтуюча силіконова CRAFTSMAN (15 кг)
На складі Артикул: 5002
Готовий продукт на основі акрилового латексу і силіконових смол, звмістом великих фракцій мармурової муки, використовується для попередньої обробки підстав перед нанесенням силіконових штукатурокпо підготовленим бетонним, мінеральним, цегляним, цем..
Фарба латексна Craftsman MATTLATEX (14 кг)
На складі Артикул: 5003
Призначена для внутрішнього фарбування стель і стін в сухих приміщеннях з помірним експлуатаційним навантаженням, а так само по вже існуючим барвистим покриттям. Придатна також для первинного фарбування основ з бетону, цементних, цементно-вапняних,..
Фарба універсальна Craftsman (14 кг)
На складі Артикул: 5004
Призначена для зовнішнього і внутреннго використання. Фарбування по бетонним, гіпсокартонних, цементно-піщаних, цегельних і іншим пористим поверхням. Використовують для фарбування стін і стель всередині приміщень, а так само фасадів будинків. Матов..
Фарба фасадна акрилова Craftsman FACADE CITY (14 кг)
На складі Артикул: 5005
Призначена для зовнішнього і внутрішнього використання, фарбування стін будинків і приміщень по бетонних, гіпсокартонних, обштукатурених, цементно-піщаних, а також мінеральним і полімерним штукатурок, що використовуються в системах утеплення. Еколо..
Фарба фасадна силіконова CRAFTSMAN FACADE SILICONE (14 кг)
На складі Артикул: 5006
Вододисперсійна силіконова фасадна фарба на основі акриловихі силіконових смол, використовується для фарбування стін і кон-рукций фасадів ззовні і всередині будівель з нормальним і ви-ким рівнем вологості, по підготовленим бетонним, мінеральним,цег..
Фарба фасадна Силоксанова CRAFTSMAN FACADE SILOXANE (14 кг)
На складі Артикул: 5007
Вододисперсійна силоксанова фасадна фарба використовується дляфарбування стін і конструкцій фасадів ззовні і всередині будівельз нормальним і високим рівнем вологості, по бетонних, мінераль-ним, цегляним і оштукатурених поверхнях, в тому числі в си..
Штукатурка декоративна "короїд" "баранчик" акрилова CRAFTSMAN ACRYLIC (25 кг)
На складі Артикул: 5010
Вододисперсійна акрилова штукатурка, з фракціями каменів 2,0; 2,5 і 3,0 мм, (для "короїд") і 1,0; 1,5; 2,0 мм (для "баранчика") використовується для захисної і декоративної обробки фасадів і конструкцій ззовні і всередині будівельпо підготовленим б..
Показано з 1 по 10 із 12 (всього 2 сторінок)