Фарби ТМ CRAFTSMAN

Фарби, представлені в лінійці товарів компанії Сонанти, можна поділити на кілька груп.  Перша група це фарби для внутрішніх робіт, друга група - це фарби для зовнішніх робіт, і третя група це декоративні штукатурки. Фарби для внутрішніх робіт бувають акрилові, латексні, силіконові.  У побуті їх часто називають одним загальним словом - водоемульсійні фарби, іноді ще додають водоемульсійні фарби універсальні, але це скоріше неправильно, тому що  універсальні фарби використовують як всередині, так і зовні приміщень. 

Які фарби є у нас?

Отже, внутрішні фарби:

 • CRAFTSMAN MATTLATEX CITY, має сніжно-біле покриття, яке не жовтіє з часом.  Використовується як акрилова фарба для стін, стель по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.
 • CRAFTSMAN SUPER WHITE, має сніжно-біле покриття, яке не жовтіє з часом.  Використовується для фарбування стін, стель по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.
 • CRAFTSMAN INTERIOR LUXE, має високу паропроникність, має високу покривну здатність.  Використовується для фарбування стін, стель, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.  Стійка для сухого та вологого чищення.
 • CRAFTSMAN INTERIOR SILKY, має шовковисто-глянсову структуру, володіє невеликою витратою.  Використовується для фарбування стін, стель по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.  Стійка для сухого та вологого чищення.
 • CRAFTSMAN MATT LATEX, латексна фарба для стін, стель, може бути застосована для фарбування по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.

Далі ми представляємо фасадні фарби:

 • CRAFTSMAN FAÇADE ACRYLIC, має високу адгезію до основи, хорошу покривну здатність, невелика витрата, не вигоряє.  Використовується для фарбування стін по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.  Стійка для сухого та вологого чищення.
 • CRAFTSMAN SILOXANE, має в своєму складі силоксан, що підвищує паропроникність, має високу адгезію до основи, хорошу покривну здатність, невелика витрата, не вигоряє.  Використовується для фарбування стін по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.  Стійка для сухого та вологого чищення.
 • CRAFTSMAN FAÇADE SILICONE, має в своєму складі силікон, що підвищує паропроникність, має високу адгезію до основи, хорошу покривну здатність, невелика витрата, не вигоряє.  Є самоочищається, завдяки ефекту лотоса.  Використовується для фарбування стін по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.  Стійка для сухого та вологого чищення.
 • CRAFTSMAN FAÇADE LUX, фарба акрилова для насичених кольорів.

Декоративні штукатурки

І остання третя група - декоративні штукатурки:

 • CRAFTSMAN MOSAIC CITY, мозаїчна штукатурка.  Використовується для декоративного оздоблення стін, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.
 • CRAFTSMAN STRUCTURE PAINT, структурна фарба.  Використовується для декоративного оздоблення стін, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях, а також, як фінішний шар, в системі утеплення.  Відмінно приховує погрішності при обробці фасаду.
 • CRAFTSMAN STRUCTURE ACRYLIC, штукатурка акрилова декоративна типу «короїд» і «баранчик».  Використовується для декоративного оздоблення стін, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях, а також, як фінішний шар, в системі утеплення.
 • CRAFTSMAN STRUCTURE SILOXANE, штукатурка силоксанова декоративна типу «короїд» і «баранчик».  Використовується для декоративного оздоблення стін, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях, а також, як фінішний шар, в системі утеплення.
 • CRAFTSMAN STRUCTURE SILICONE штукатурка силіконова декоративна типу «короїд» і «баранчик».  Використовується для декоративного оздоблення стін, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях, а також, як фінішний шар, в системі утеплення.

Декоративні штукатурки відмінно поєднуються на фасаді з теплоізоляційними плитами CoatMix (Коатмікс), при цьому створюється міцна, тепла, економічно вигідна система утеплення Вашого улюбленого будинку. Фарби, представлені в компанії Сонанти мають гарантійний термін від 8 років, тонуеться на власній колеровочноі студії і пропонуються до продажу не тільки в роздріб, а й оптом.  Так що, забиваючи в пошуковому сайті запит: «акрилова фасадна фарба оптом», швидше за все ми будемо представлені в перших сторінках.

 

Структурна фарба Craftsman (15 кг)
На складі Артикул: 5008
Призначена для декоративного оздоблення всередині і зовні будівель, підготовлених цегляних, оштукатурених основ, в системах теплоізоляції, з підстав з гіпсу, гіпсокартону. Екологічно безпечна, стійка до атмосферних явищ, гидрофобна, еластична, легк..
Супербіла інтер'єрна фарба Craftsman SUPER WHITE (14 кг)
На складі Артикул: 5009
Призначена для внутрішнього використання. Фарбування по бетонним, цементно-піщаних, цегельних, гіпсокартонних та інших пористих поверхонь. Рекомендується для стель і стін з невеликою експлуатаційної навантаженням. Матова, екологічно безпечна, стійк..
Фарба грунтуюча акрилова Craftsman (15 кг)
На складі Артикул: 5001
Призначена для попередньої обробки підстав. Зміцнює поверхню і сприяє збільшенню адгезії. Підходить для консервації фасадів. Обмежує і вирівнює поглинає здатності поверхонь. Полегшує нанесення штукатурок і покращує їх адгезію до поверхонь. Атмосфер..
Фарба грунтуюча силіконова CRAFTSMAN (14 кг)
На складі Артикул: 5002
Готовий продукт на основі акрилового латексу і силіконових смол, звмістом великих фракцій мармурової муки, використовується для попередньої обробки підстав перед нанесенням силіконових штукатурокпо підготовленим бетонним, мінеральним, цегляним, цем..
Фарба латексна Craftsman MATTLATEX (14 кг)
На складі Артикул: 5003
Призначена для внутрішнього фарбування стель і стін в сухих приміщеннях з помірним експлуатаційним навантаженням, а так само по вже існуючим барвистим покриттям. Придатна також для первинного фарбування основ з бетону, цементних, цементно-вапняних,..
Фарба універсальна Craftsman (14 кг)
На складі Артикул: 5004
Призначена для зовнішнього і внутреннго використання. Фарбування по бетонним, гіпсокартонних, цементно-піщаних, цегельних і іншим пористим поверхням. Використовують для фарбування стін і стель всередині приміщень, а так само фасадів будинків. Матов..
Фарба фасадна акрилова Craftsman FACADE CITY (14 кг)
На складі Артикул: 5005
Призначена для зовнішнього і внутрішнього використання, фарбування стін будинків і приміщень по бетонних, гіпсокартонних, обштукатурених, цементно-піщаних, а також мінеральним і полімерним штукатурок, що використовуються в системах утеплення. Еколо..
Фарба фасадна силіконова CRAFTSMAN FACADE SILICONE (14 кг)
На складі Артикул: 5006
Вододисперсійна силіконова фасадна фарба на основі акриловихі силіконових смол, використовується для фарбування стін і кон-рукций фасадів ззовні і всередині будівель з нормальним і ви-ким рівнем вологості, по підготовленим бетонним, мінеральним,цег..
Фарба фасадна Силоксанова CRAFTSMAN FACADE SILOXANE (14 кг)
На складі Артикул: 5007
Вододисперсійна силоксанова фасадна фарба використовується дляфарбування стін і конструкцій фасадів ззовні і всередині будівельз нормальним і високим рівнем вологості, по бетонних, мінераль-ним, цегляним і оштукатурених поверхнях, в тому числі в си..
Штукатурка декоративна "короїд" "баранчик" акрилова CRAFTSMAN ACRYLIC (25 кг)
На складі Артикул: 5010
Вододисперсійна акрилова штукатурка, з фракціями каменів 2,0; 2,5 і 3,0 мм, (для "короїд") і 1,0; 1,5; 2,0 мм (для "баранчика") використовується для захисної і декоративної обробки фасадів і конструкцій ззовні і всередині будівельпо підготовленим б..
Показано з 1 по 10 із 12 (всього 2 сторінок)