Плити теплоізоляційні "COATMIX"

Теплоізоляційні плити Coatmix - це поєднання всіх переваг пінопласту і мінеральної вати.  Мінеральна вата на фасаді або пінопласт?  Що краще?  Виробники намагаються довести собі і всім, що саме їх продукт краще, що саме їх продукт має право існувати, а все інше неважливо.  Стільки суперечливої ​​інформації, де істина, не могли ми об'єктивно вибрати, чим краще утеплятися.  І компанія Сонанти почала робити кроки, кроки до створення нового продукту - теплоізоляційних плит Coatmix (Коатмікс).

Етапи створення плит

  • Крок перший, ми прийняли за аксіому, що «новий» утеплювач, який дає нам компроміс між прихильниками пінопласту і мінеральної вати і при цьому задовольнить їх запити і вимоги - ІСНУЄ.
  • Крок другий - порівняння даних матеріалів, їх характеристики, фізичні показники.  Потім ми взяли всі мінуси матеріалів і спробували їх знівелювати плюсами їх конкурентів.  Сталося те, до чого ми і прагнули: всі мінуси мінеральної вати і пінопласту перестали чинити негативний вплив при з'єднанні листів пінополістиролу і базальтової вати.  Крок третій, найважчий - пошук клею, який забезпечить склеювання двох шарів теплоізоляційної плити Coatmix і витримає все навантаження і вимоги, що пред'являються особливістю їх застосування.  Клей на мінеральній основі?  Пінополіуретановий клей?

Ми випробували понад 15 видів клеїв, і знайшли те, що шукали.  Випробування довели довговічність плити Коатмікс не менше 100 циклів.  Отже, компанія отримала зразок плити, що задовольняє нас, прийшов час наступних випробувань і порівняння їх з пінопластом і мінеральною ватою окремо.  Тепер ми знаємо відповідь на питання, що купити: «мінвата в Одесі за вигідною ціною» або «пінопласт для утеплення стін недорого».  (Хоча, як виробники пінопласту, продовжуємо говорити, що краще пінопласту нет.

COATMIX 55 плита теплоізоляційна (1000*500) мм
На складі Артикул: 7001
Область застосування: застосовується як утеплювач в різних системах утеплення (стіни, дахи, горища, міжкімнатні перегородки)Склад:   плита пінополістирольна (шар 1)               однокомпонентне в'я..
COATMIX 64 плита теплоізоляційна (1000 * 500 мм)
На складі Артикул: 7002
Область застосування: застосовується як утеплювач в різних системах утеплення (стіни, дахи, горища, міжкімнатні перегородки)Склад: плита пінополістирольна (шар 1)             однокомпонентне в'яжучий (шар 2) ..
COATMIX 73 плита теплоізоляційна (1000 * 500 мм)
На складі Артикул: 7003
Область застосування: застосовується як утеплювач в різних системах утеплення (стіни, дахи, горища, міжкімнатні перегородки)Склад: плита пінополістирольна (шар 1)             однокомпонентне в'яжучий (шар 2) ..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)