Сухі будівельні суміші "WALLMIX"

КЛЕЙ ДЛЯ ГАЗОБЛОКА
На складі Артикул: 8003
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX B-3 призначена для зведення внутрішніх і зовніш-них стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон,газосиликатУпаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 ..
Клей для керамограніту і підлоги з підігрівом
На складі Артикул: 8004
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX K-14 призначена для облицювання вертикальнихі горизонтальних міцних недеформівних підстав (бетонних, цегляних, цементнопіщаних і цементно-вапняних поверхонь) плиткою з водопоглинанням не менше 0,2%(Керамограніт)..
Клей для мармуру та мозаїки білий
На складі Артикул: 8005
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX K-40 призначена для внутрішньої і зовнішньоїоблицювання бетонних, цегляних, цементно-вапняних, цементно-піщаних поверхонь, атакож поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям (атмосферних впливів ідинамічних..
КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ для зовнішніх і внутрішніх робіт
На складі Артикул: 8006
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX K-5 призначена для облицювання вертикальнихбетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних та інших недеформівнихповерхонь, керамічної, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше300х300 мм і ..
КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ для зовнішніх і внутрішніх робіт з підвищеною адгезією
На складі Артикул: 8007
Застосування. Клейкова суміш Wallmix К-7 призначена для облицювання міцнихнедеформівних підстав (бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапнянихповерхонь) керамічною плиткою і плиткою з водопоглинанням не менше 1% і розміромне більше, ніж ..
КЛЕЙ ДЛЯ СИСТЕМ теплоізоляції
На складі Артикул: 8008
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX F-10 призначена для кріплення пінополістирольнихі жорстких мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд.Упаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг...
Клейкова суміш для КЛАДКИ І ШПАКЛІВКИ ПОРИСТИХ БЛОКІВ
На складі Артикул: 8001
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX B-5 призначена для тонкошарового муруваннязовнішніх і внутрішніх стін з блоків з пористого бетону (піно-, газобетону), поризованногокерамічного каменю або силікатних блоків. За рахунок високої водоудерживающей з..
Клейкова суміш для СИСТЕМ теплоізоляції
На складі Артикул: 8002
Застосування. Клейкова суміш Wallmix F-12 призначена для кріплення фасаднихпінополістирольних і мінераловатних плит, а також влаштування по них гідрозахисногошару, армованого склосіткою при утепленні фасадів будівель і споруд різногопризначення. Ре..
Стяжка армована для ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ М200
На складі Артикул: 8010
Применение. Стяжка Wallmix D-20 предназначена для укладки и ремонта полов внутрии снаружи зданий, изготовления полов под уклоном, подготовки оснований под нивелирующеесмеси, а также под укладку керамических покрытий. Может использоваться дляустройс..
СУМІШ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА
На складі Артикул: 8009
Застосування. Суміш гідроізоляційна WALLMIX R-60 призначена для захисту міцнихжорстких бетонних і оштукатурених підстав, що не піддаються деформацій в процесіексплуатації, всередині приміщень (душові, ванні кімнати, підвали і т.п.) від періодичного..
Показано з 1 по 10 із 12 (всього 2 сторінок)