Сухі будівельні суміші "WALLMIX"

Компанія WALLMIX спеціалізується на виробництві ремонтних будівельних сумішей, випробуваної якості, за затвердженими формулами, розробленими майстрами своєї справи з великим досвідом.  Як виробник, фірма гарантує чітке дотримання технології виробництва і, відповідно, якість продукції.  Компанія Сонант вже другий рік пропонує до продажу сухі будівельні суміші, а також акрилові і силіконові фарби і штукатурки для зовнішніх і внутрішніх робіт.

О компанії Wallmix

У штаті компанії професіонали найвищого класу. WALLMIX впевнені в своїх працівниках, адже завдяки їм можна пропонувати покупцям тільки надійні будівельні суміші. Постійний моніторинг ринку допомагає співробітникам лабораторій оновлювати рецептуру будівельних сумішей новими варіантами. Наявність унікального обладнання робить можливим впровадження нових продуктів, які вже довели свою ефективність в реальних умовах. На власній виробничій лінії заводу «Воллмікс» працюють інженери, техніки, майстри та допоміжний персонал, які випускають сучасні сухі будівельні суміші. Кожен співробітник - фахівець своєї справи.  Проводиться модернізація виробництва та підвищення кваліфікації зайнятих працівників, а це є запорукою успішного розвитку компанії. Співробітники WALLMIX в офісі готові відповісти на всі питання, вирішити складне будівельне або ремонтне завдання, допомогти зробити правильний вибір.  Команда компанії має досвід роботи на ринку сухих будівельних смій і водно-дисперсної продукції, і є знавцями своєї справи і своїх матеріалів.  Завдяки всім перерахованим вище пунктам, WALLMIX поступово розширює свою клієнтську базу по всій країні і надає якісний сервіс.

Нагадуємо, що у нас Ви можете придбати інтер'єрні фарба для внутрішніх робіт.  Фарба акрилова, латексна, силіконова - все це є в нашому інтернет-магазині. Асортимент продукції дозволить виконати стяжку підлоги, проштукатуріть поверхні, зробити кладку плитки, взяти участь в системах утеплення і вирішити інші подібні завдання. У лінійці товарів представлені сухі суміші для всіх видів плитки: керамічна і керамограніт, плитка з натурального каменю, а також плитка з інших матеріалів.  В асортименті представлені клей для підлог, підлог з підігрівом, промислових підлог, клеї на білому цементі для мозаїки.  Все клея WALLMIX відповідають необхідним властивостями для конкретних завдань. Також вас можуть зацікавити теплоізоляційні плити для фасадів Coatmix (Коатмікс) - інноваційна новинка в системі утеплення в Україні.

Переваги якості сумішей

У нас в інтернет-магазині Ви можете знайти:

  • штукатурки і шпаклівки для всіх видів робіт. 
  • Цементні, цементно-вапняні, для ручного і машинного нанесення для зовнішніх і внутрішніх робіт.
  • Також у нас присутні декоративні штукатурки типу «Короїд» і «Баранчик» на білому цементі.  Штукатурки представлені як в сухому вигляді, так і готові до застосування в рідкому вигляді, проте у нас представлені продукти на білому та сірому цементі.  Акрилові або силіконові штукатурки можливо придбати під замовлення. 
  • Закриває лінійку фінішна, біла, фасадна, тонкошарова шпаклівка.

У нашому асортименті представлені кілька видів сумішей для підлоги.  Армована стяжка для підлоги з підігрівом, високоміцна стяжка, наливна підлога. Присутній також гідроізоляційна суміш, ціну на суху суміш для гідроізоляції ви зможете дізнатися у наших менеджерів.  У них же Ви зможете проконсультуватися з питання придбання пінополістиролу для утеплення стін, розрахунку кількості, товщини і вибору марки.Компанія Сонанти пропонує клею і армуючі суміші для всіх видів утеплювача (пінополістирол, базальтова вата, екструдований пінополістирол, теплоізоляційні плити Коатмікс).

Присутні суміші, призначені як для кладки, так і шпаклівки газоблоку, камінцеві штукатурки для оформлення фасадів на білому цементі.  Купити сухі штукатурні суміші Ви можете оптом і в роздріб у компанії Сонанти, на сайті якої Ви зараз перебуваєте. Останнє, що можна додати - приємно працювати з динамічною компанією, якій є компанія WALLMIX.

КЛЕЙ ДЛЯ ГАЗОБЛОКА
На складі Артикул: 8003
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX B-3 призначена для зведення внутрішніх і зовніш-них стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон,газосиликатУпаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 ..
Клей для керамограніту і підлоги з підігрівом
На складі Артикул: 8004
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX K-14 призначена для облицювання вертикальнихі горизонтальних міцних недеформівних підстав (бетонних, цегляних, цементнопіщаних і цементно-вапняних поверхонь) плиткою з водопоглинанням не менше 0,2%(Керамограніт)..
Клей для мармуру та мозаїки білий
На складі Артикул: 8005
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX K-40 призначена для внутрішньої і зовнішньоїоблицювання бетонних, цегляних, цементно-вапняних, цементно-піщаних поверхонь, атакож поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям (атмосферних впливів ідинамічних..
КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ для зовнішніх і внутрішніх робіт
На складі Артикул: 8006
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX K-5 призначена для облицювання вертикальнихбетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних та інших недеформівнихповерхонь, керамічної, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше300х300 мм і ..
КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ для зовнішніх і внутрішніх робіт з підвищеною адгезією
На складі Артикул: 8007
Застосування. Клейкова суміш Wallmix К-7 призначена для облицювання міцнихнедеформівних підстав (бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапнянихповерхонь) керамічною плиткою і плиткою з водопоглинанням не менше 1% і розміромне більше, ніж ..
КЛЕЙ ДЛЯ СИСТЕМ теплоізоляції
На складі Артикул: 8008
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX F-10 призначена для кріплення пінополістирольнихі жорстких мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд.Упаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг...
Клейкова суміш для КЛАДКИ І ШПАКЛІВКИ ПОРИСТИХ БЛОКІВ
На складі Артикул: 8001
Застосування. Клейкова суміш WALLMIX B-5 призначена для тонкошарового муруваннязовнішніх і внутрішніх стін з блоків з пористого бетону (піно-, газобетону), поризованногокерамічного каменю або силікатних блоків. За рахунок високої водоудерживающей з..
Клейкова суміш для СИСТЕМ теплоізоляції
На складі Артикул: 8002
Застосування. Клейкова суміш Wallmix F-12 призначена для кріплення фасаднихпінополістирольних і мінераловатних плит, а також влаштування по них гідрозахисногошару, армованого склосіткою при утепленні фасадів будівель і споруд різногопризначення. Ре..
Стяжка армована для ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ М200
На складі Артикул: 8010
Применение. Стяжка Wallmix D-20 предназначена для укладки и ремонта полов внутрии снаружи зданий, изготовления полов под уклоном, подготовки оснований под нивелирующеесмеси, а также под укладку керамических покрытий. Может использоваться дляустройс..
СУМІШ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА
На складі Артикул: 8009
Застосування. Суміш гідроізоляційна WALLMIX R-60 призначена для захисту міцнихжорстких бетонних і оштукатурених підстав, що не піддаються деформацій в процесіексплуатації, всередині приміщень (душові, ванні кімнати, підвали і т.п.) від періодичного..
Показано з 1 по 10 із 12 (всього 2 сторінок)