Сухі будівельні суміші "БАУСВІТ"

Компанія БАУСВІТ спеціалізується на виробництві ремонтних будівельних сумішей, випробуваної якості, за затвердженими формулами, розробленими майстрами своєї справи з великим досвідом.  Як виробник, фірма гарантує чітке дотримання технології виробництва і, відповідно, якість продукції.  Компанія Сонант вже другий рік пропонує до продажу сухі будівельні суміші, а також акрилові і силіконові фарби і штукатурки для зовнішніх і внутрішніх робіт.

О компанії БАУСВІТ

У штаті компанії професіонали найвищого класу. БАУСВІТ впевнені в своїх працівниках, адже завдяки їм можна пропонувати покупцям тільки надійні будівельні суміші. Постійний моніторинг ринку допомагає співробітникам лабораторій оновлювати рецептуру будівельних сумішей новими варіантами. Наявність унікального обладнання робить можливим впровадження нових продуктів, які вже довели свою ефективність в реальних умовах. На власній виробничій лінії заводу «БАУСВІТ» працюють інженери, техніки, майстри та допоміжний персонал, які випускають сучасні сухі будівельні суміші. Кожен співробітник - фахівець своєї справи.  Проводиться модернізація виробництва та підвищення кваліфікації зайнятих працівників, а це є запорукою успішного розвитку компанії. Співробітники БАУСВІТ в офісі готові відповісти на всі питання, вирішити складне будівельне або ремонтне завдання, допомогти зробити правильний вибір.  Команда компанії має досвід роботи на ринку сухих будівельних смій і водно-дисперсної продукції, і є знавцями своєї справи і своїх матеріалів.  Завдяки всім перерахованим вище пунктам, БАУСВІТ поступово розширює свою клієнтську базу по всій країні і надає якісний сервіс.

Нагадуємо, що у нас Ви можете придбати інтер'єрні фарба для внутрішніх робіт.  Фарба акрилова, латексна, силіконова - все це є в нашому інтернет-магазині. Асортимент продукції дозволить виконати стяжку підлоги, проштукатуріть поверхні, зробити кладку плитки, взяти участь в системах утеплення і вирішити інші подібні завдання. У лінійці товарів представлені сухі суміші для всіх видів плитки: керамічна і керамограніт, плитка з натурального каменю, а також плитка з інших матеріалів.  В асортименті представлені клей для підлог, підлог з підігрівом, промислових підлог, клеї на білому цементі для мозаїки.  Все клея БАУСВІТ відповідають необхідним властивостями для конкретних завдань. Також вас можуть зацікавити теплоізоляційні плити для фасадів Coatmix (Коатмікс) - інноваційна новинка в системі утеплення в Україні.

Переваги якості сумішей

У нас в інтернет-магазині Ви можете знайти:

  • штукатурки і шпаклівки для всіх видів робіт. 
  • Цементні, цементно-вапняні, для ручного і машинного нанесення для зовнішніх і внутрішніх робіт.
  • Також у нас присутні декоративні штукатурки типу «Короїд» і «Баранчик» на білому цементі.  Штукатурки представлені як в сухому вигляді, так і готові до застосування в рідкому вигляді, проте у нас представлені продукти на білому та сірому цементі.  Акрилові або силіконові штукатурки можливо придбати під замовлення. 
  • Закриває лінійку фінішна, біла, фасадна, тонкошарова шпаклівка.

У нашому асортименті представлені кілька видів сумішей для підлоги.  Армована стяжка для підлоги з підігрівом, високоміцна стяжка, наливна підлога. Присутній також гідроізоляційна суміш, ціну на суху суміш для гідроізоляції ви зможете дізнатися у наших менеджерів.  У них же Ви зможете проконсультуватися з питання придбання пінополістиролу для утеплення стін, розрахунку кількості, товщини і вибору марки.Компанія Сонанти пропонує клею і армуючі суміші для всіх видів утеплювача (пінополістирол, базальтова вата, екструдований пінополістирол, теплоізоляційні плити Коатмікс).

Присутні суміші, призначені як для кладки, так і шпаклівки газоблоку, камінцеві штукатурки для оформлення фасадів на білому цементі.  Купити сухі штукатурні суміші Ви можете оптом і в роздріб у компанії Сонант, на сайті якої Ви зараз перебуваєте. Останнє, що можна додати - приємно працювати з динамічною компанією, якій є компанія БАУСВІТ.

Стяжка армована для ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ М200
На складі Артикул: 8010
Применение. Стяжка предназначена для укладки и ремонта полов внутрии снаружи зданий, изготовления полов под уклоном, подготовки оснований под нивелирующеесмеси, а также под укладку керамических покрытий. Может использоваться дляустройства стяжек по..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)