Грунти

У 2015 році компанія Сонанти налагодила випуск акрилових ґрунтів.  На ринку присутня велика кількість виробників і торгових марок цього продукту, тому, нам треба було якось виділятися, і фірма прийняла рішення відрізнятися в усьому, починаючи від назви і закінчуючи вмістом ґрунтів. Назва наших ґрунтів: Бриз, Шторм, Буран - це ніщо інше, як назва вітрів.  І як вітру відрізняються силою вітру, швидкістю, так і наші ґрунти відрізняються один від одного кількістю сухого залишку акрилу в розчині. Наступна відмінність від конкурентів в ґрунтовках глибокого проникнення - це кількість добавок в розчин.  Їх у нас 5 і кожна відповідає за певний функціонал наших ґрунтів.  Так на відміну від багатьох, наш ґрунт може зберігатися більше 2 років.  Бриз, Шторм, Буран - це продукти у яких немає піно утворення.

Давайте знайомитися – грунти ТМ Сонант

Тепер зупинимося на кожному з ґрунтів окремо.

·         Бриз - найпростіший, але це не означає, що поганий, ґрунт для внутрішніх і зовнішніх робіт.  Хоча, ми його рекомендували б саме для внутрішніх робіт.  Ґрунтовка наноситься на мінеральні основи і служить для збільшення адгезійних властивостей поверхні, її обеспилеванія і скріплення.

·         Шторм - ідеальний ґрунт для зовнішніх робіт, особливо для системи утеплення.  Завдання, які виконує Шторм ідентичні тим, що і у Бризу, при цьому ґрунт для зовнішніх робіт Шторм має більший сухий залишок акрилу, що дозволяє використовувати його в більш агресивному середовищі.

·         Буран - хіт продажів компанії Сонанти.  Це концентрований ґрунт глибокого проникнення для бетону, цегли і будь-який інший мінеральної поверхні.  Розлучається Буран в пропорції 1/10, що робить його економічно вигідним по відношенню з готовими ґрунтами.  Є випадки, коли наш ґрунт розводили 1/15 і він продовжував працювати, але таке застосування ми залишаємо на совісті виробника робіт.  Зі свого боку ми не рекомендуємо розводити Буран менше ніж 1/10, тому що  може виникнути ефект стеклования.  Це трапляється, коли концентрація акрилового сополимера занадто висока, полімер застигає, на поверхні утворюється шар застиглого акрилу на який важко нанести фарбу і інші фасадні матеріали.

За рахунок своїх якостей, ґрунт - незамінний помічник у будівництві, при цьому мало хто зможе визначити якість продукту, вже дуже складно визначити якість ґрунту, коли він нанесений на поверхню.  Такий собі невидимий помічник без якого не обійтися.

Визначити якість грунтів

Застосування ґрунту знайшло собі місце практично на будь-якому етапі будівництва.  Судить самі: робите теплі підлоги або поклали пінопласт під стяжку, після цього стяжку ґрунтують, починаєте роботу по фасаду, ґрунт і тут необхідний, приклеїли архітектурно-конструктивні елементи стін і відразу заґрунтували, вирішили пофарбувати стіни всередині приміщення - попередньо поверхню треба поґрунтувати, кладете плитку  або клеїте шпалери - без ґрунту ніяк.  Продовжувати можна безкінечно. Наступний вид ґрунтів, які пропонує компанія Сонанти - це кварц-ґрунт або ґрунт-фарба, а також бетон-контакт.  По суті, це та ж ґрунтовка на акриловій або силіконовій основі з застосуванням кварцового піску в певній пропорції.  За рахунок цього створюється шорстка поверхня, яка ще більше посилює адгезію матеріалів.  Такі ґрунти використовуються перед нанесенням гіпсових штукатурок, декоративних штукатурок та інше.

Кварц-ґрунт і бетон-контакт у нас представлені в розділі: «Фарби ТМ Craftsman». Так як визначити якість ґрунтів?  Візуально практично неможливо, є тільки непрямі характеристики: рука липне до поґрунтованої поверхні, ґрунт в каністрі не розшаровується, ґрунт не має неприємного запаху.  Якщо вже сильно хочеться перевірити якість, то ґрунт випарюють і перевіряють сухий залишок, чим він вищий (до певних показників), тим він кращий.  Ми не претендуємо на місце №1 серед виробників ґрунтовок, ми заявляємо, що наші ґрунти відповідають ДСТУ і даємо гарантію від нас, як від виробника.

Грунт глибокопроникний для внутрішніх і зовнішніх робіт "Бриз"
На складі Артикул: 1001
Застосовується для підготовки сильновбираючих мінеральних підстав: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних і ін. Проникає глибоко в підставу, емульсія зміцнює його і покращуючи при цьому адгезії клею, штукатурки, фарби та інших покри..
Грунт глибокопроникний спеціалізований для зовнішніх і внутрішніх робіт "Шторм"
На складі Артикул: 1002
Застосовується для підготовки сильновбираючих мінеральних підстав: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних і ін. Проникаючи глибоко в підставу, емульсія зміцнює його і покращуючи при цьому адгезію клею, штукатурки, фарби та інших пок..
Грунт глибокопроникний універсальний (концентрат 1:10) "Буран"
На складі Артикул: 1003
Концентрат 1:10. Застосовується для підготовки сильновбираючих мінеральних підстав: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних і ін. Проникаючи глибоко в підставу, емульсія зміцнює його і покращуючи при цьому адгезію клею, штукатурки, ф..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)