Сухі будівельні суміші "СОНАНТ"

Вже давно не секрет, що сухі будівельні суміші міцно зайняли своє місце в будівельному ринку.  По суті, жодне будівництво не обходиться без клеїв для плитки, штукатурних і кладочних розчинів.  І тим не менше хочемо ще раз привернути Вашу увагу до позитивних якостей сухих сумішей, будь то суміші від ТМ Сонанти або будь-який інший торгової марки.  У цій статті ми не будемо порівнювати різні продукти з їхніми плюсами і мінусами, а перерахуємо переваги товару як такого. Ми пропонуємо купити сухі будівельні суміші в нашому інтернет-магазині, або проконсультуватися з нашими фахівцями з усіх питань, пов'язаними з використанням СБС.

Переваги сухій будівельній суміші

У порівнянні, з розчинними сумішами, тобто  що готуються безпосередньо на будівельному об'єкті або на лініях виробництва, суміші сухі мають деякі переваги.

  1. Транспортування.  Під час доставки СБС (суха будівельна суміш) знаходиться в сухому стані, тому вона не змінює своїх властивостей поки доставляється на об'єкт або зберігається на складі.  На суміш не впливає дальність доставки.  На відміну від традиційної розчинної суміші, суміш суха зберігає всі свої властивості, при будь-якій температурі повітря.
  2. Зберігання.  СБС може зберігатися протягом року, зберігаючи всі свої властивості.
  3. Якість готової суміші.  У зв'язку з тим, що склад готується відразу на об'єкті, то у такого розчину зберігаються всі необхідні властивості і, тим самим, підвищується довговічність.  До речі, треба зауважити, що витрата сухої суміші на 1 м2, як правило, виявляється менше, ніж розчин, приготований з окремих складових.
  4. Виготовлення розчину.  СБС відрізняється від традиційної будівельної суміші тим, що заміс розчину відбувається прямо на місці використання, тобто  просто зачиняється водою.  Суміш суха готується до застосування, безпосередньо перед використанням, тому розрахувати кількість сухої суміші і приготувати її - дуже просто.

Також, крім сухих сумішей Ви зможете придбати у нас акрилові фарби будівельні як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Використовуючи сухі будівельні суміші, як професіонали, так і новачки ремонтних робіт, готують необхідну кількість готового розчину, працюють з ним, потім покривають фарбою або будівельними матеріалами.  В результаті, за допомогою суміші сухий навіть новачок або любитель зможе отримати необхідне покриття. Чудові характеристики і особливості сухого приготування сумішей дозволяють використовувати СБС для проведення не тільки внутрішніх, але і зовнішніх робіт.  Сухі суміші в якісній упаковці не бояться вологи, не бояться перепадів температур, а що входять до їх складу спеціальні інгредієнти, роблять цей матеріал дуже зручним в застосуванні.

Про сухі суміші

Сьогодні сухі будівельні суміші широко застосовуються в сучасному будівництві.  Готова суха суміш дозволяє економити час, а висока якість сучасних ССС робить результат ідеальним. Готові будівельні суміші застосовуються як зв'язуюча речовина при цегляній кладці або кладці блоків. Пропорції змісту цементу, піску і активних добавок роблять таку суміш ідеальної для такого виду робіт. Штукатурні сухі суміші застосовуються для виконання штукатурних робіт.  Вибачте за тавтологію.  Розрізняють штукатурні суміші, які призначені для штукатурки і шпаклювання поверхонь, а саме підготовки підстави під фінішну обробку, і декоративні штукатурки, є фінішним шаром конструкції

Плитковий клей - теж важлива деталь оздоблювальних робіт.  Як довго буде вам служити керамічна плитка?  У цьому питанні головну роль грає клей для плитки.  Не варто забувати, що під різну плитку існують різні клею. Сухі суміші для наливних підлог або для стяжки застосовуються для вирівнювання підлоги, перед укладанням паркету, ламінату або плитки.  Як кажуть в побуті: «Готова суха суміш для стяжки», розведена водою, рівномірно розливається по всій поверхні підлоги, при необхідності армується металевою або склосіткою.  Такий вид робіт дозволяє вирівняти підлогу в максимально короткі терміни.

Гідроізоляційні сухі суміші застосовуються зазвичай там, де важлива водонепроникність покриття.  Це можуть бути басейни, ванні кімнати, кухні та інші ділянки, де необхідно провести гідроізоляцію приміщення.  Також застосовуються гідроізоляційні суміші і в зовнішніх покриттях - вони дозволяють уберегти спорудження від негативного впливу води. Відмінною «фішкою» сумішей ТМ Сонанти є суха суміш цементно-піщана А39.  Це, скажімо основа всіх сумішей, тобто  суміш з цементу, піску, фібри в потрібній пропорції.  Така суміш може використовуватися як кладки, штукатурний розчин і розчин для стяжки. Таким чином, ми з'ясували, що суха будівельна суміш це важливий і один з головних елементів сучасного будівництва в Україні.

Т-96 Клей армуючий для пінополістиролу і мінеральної вати
Предзаказ Артикул: 9009
Клейкова суміш призначена для приклеювання плит утеплювача (пінопласт і хв. Вата) при зовнішньому утепленні будинків.Основні якісні властивості клею Т-96 Сонанти:зносостійкість (за рахунок застосування армування)водостійкістьморозостійкістьпаропрон..
Т-95 Клей для пінополістиролу і мінеральної вати
Предзаказ Артикул: 9008
Клейкова суміш призначена для приклеювання плит утеплювача (пінопласт і хв. Вата) при зовнішньому утепленні будинків.Основні якісні властивості клею Т-95 Сонанти:зносостійкість (за рахунок застосування армування)водостійкістьморозостійкістьпар..
А 39 Суміш цементно-піщана
Предзаказ Артикул: 9002
Суміш цементно-піщана, армована мікроволокном А 39. Застосовується для кладки, штукатурки, стяжки. Фасована в мішки по 25 кг.Будівельна суміш А39 Сонанти виготовляється на основі високоякісного цементу, річкового піску і фіброволокна, що виступає в..
PZ-61 Суміш для кладки і шпаклювання газобетону
Предзаказ Артикул: 9001
Суміш призначена для кладки зовнішніх і внутрішніх стін з точних за розміром теплоізоляційних бетонів (газо-, пінобетон), поризованного керамічного каменю або силікатних блоків. Висока пластичність клейового розчину дозволяє до мінімуму зменшити то..
Е-50 Клей для плитки
Предзаказ Артикул: 9003
Клейкова суміш призначена для укладання керамічних і інших облицювальних матеріалів з водопоглинанням не менше 3%, розміром не більше 400х400 мм на бетонних, цегляних і оштукатурених недеформівних основах всередині і зовні будівель.Основні якісні в..
Е-75 Клей для плитки "еластик"
В наличии Артикул: 9004
Клейкова суміш призначена для укладання різних облицювальних матеріалів з водопоглинанням від 0,2% (граніт, грес, кам'яне лиття) на стіни і підлогу, а також плитки на плитку (НЕ облицьовувати по глазурованої поверхні) як зовні, так і всередині прим..
КВ-1 Штукатурка фактурна "короїд"
Предзаказ Артикул: 9005
Суміш застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Фактуру можна створювати з різних мінеральних поверхонь: бетон, цементні штукатуркиОсновні якісні властивості шт..
КВ-2 Штукатурка фактурна "камінцева"
Предзаказ Артикул: 9006
Суміш використовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.Фактуру можна створювати з різних мінеральних поверхонь: бетон, цементні штукатурки або застосовувати в якості ..
М 27 Штукатурка цементно-вапняна
Предзаказ Артикул: 9007
Застосовується для виконання високоякісних штукатурних робіт на різних мінеральних основах (бетон, цегла і т.д.) усередині приміщень. Рекомендована для традиційного ручного нанесення. Після затвердіння є міцною основою для гіпсових шпаклівок і внут..
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)