Сухі будівельні суміші "СОНАНТ"

Т-96 Клей армуючий для пінополістиролу і мінеральної вати
На складі Артикул: 9009
Клейкова суміш призначена для приклеювання плит утеплювача (пінопласт і хв. Вата) при зовнішньому утепленні будинків.Основні якісні властивості клею Т-96 Сонанти:зносостійкість (за рахунок застосування армування)водостійкістьморозостійкістьпаропрон..
Т-95 Клей для пінополістиролу і мінеральної вати
На складі Артикул: 9008
Клейкова суміш призначена для приклеювання плит утеплювача (пінопласт і хв. Вата) при зовнішньому утепленні будинків.Основні якісні властивості клею Т-95 Сонанти:зносостійкість (за рахунок застосування армування)водостійкістьморозостійкістьпар..
А 39 Суміш цементно-піщана
На складі Артикул: 9002
Суміш цементно-піщана, армована мікроволокном А 39. Застосовується для кладки, штукатурки, стяжки. Фасована в мішки по 25 кг.Будівельна суміш А39 Сонанти виготовляється на основі високоякісного цементу, річкового піску і фіброволокна, що виступає в..
PZ-61 Суміш для кладки і шпаклювання газобетону
На складі Артикул: 9001
Суміш призначена для кладки зовнішніх і внутрішніх стін з точних за розміром теплоізоляційних бетонів (газо-, пінобетон), поризованного керамічного каменю або силікатних блоків. Висока пластичність клейового розчину дозволяє до мінімуму зменшити то..
Е-50 Клей для плитки
На складі Артикул: 9003
Клейкова суміш призначена для укладання керамічних і інших облицювальних матеріалів з водопоглинанням не менше 3%, розміром не більше 400х400 мм на бетонних, цегляних і оштукатурених недеформівних основах всередині і зовні будівель.Основні якісні в..
Е-75 Клей для плитки "еластик"
На складі Артикул: 9004
Клейкова суміш призначена для укладання різних облицювальних матеріалів з водопоглинанням від 0,2% (граніт, грес, кам'яне лиття) на стіни і підлогу, а також плитки на плитку (НЕ облицьовувати по глазурованої поверхні) як зовні, так і всередині прим..
КВ-1 Штукатурка фактурна "короїд"
На складі Артикул: 9005
Суміш застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Фактуру можна створювати з різних мінеральних поверхонь: бетон, цементні штукатуркиОсновні якісні властивості шт..
КВ-2 Штукатурка фактурна "камінцева"
На складі Артикул: 9006
Суміш використовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.Фактуру можна створювати з різних мінеральних поверхонь: бетон, цементні штукатурки або застосовувати в якості ..
М 27 Штукатурка цементно-вапняна
На складі Артикул: 9007
Застосовується для виконання високоякісних штукатурних робіт на різних мінеральних основах (бетон, цегла і т.д.) усередині приміщень. Рекомендована для традиційного ручного нанесення. Після затвердіння є міцною основою для гіпсових шпаклівок і внут..
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)