Сухі будівельні суміші "БАУСВІТ"

Компанія БАУСВІТ спеціалізується на виробництві ремонтних будівельних сумішей, випробуваної якості, за затвердженими формулами, розробленими майстрами своєї справи з великим досвідом.  Як виробник, фірма гарантує чітке дотримання технології виробництва і, відповідно, якість продукції.  Компанія Сонант вже другий рік пропонує до продажу сухі будівельні суміші, а також акрилові і силіконові фарби і штукатурки для зовнішніх і внутрішніх робіт.

О компанії БАУСВІТ

У штаті компанії професіонали найвищого класу. БАУСВІТ впевнені в своїх працівниках, адже завдяки їм можна пропонувати покупцям тільки надійні будівельні суміші. Постійний моніторинг ринку допомагає співробітникам лабораторій оновлювати рецептуру будівельних сумішей новими варіантами. Наявність унікального обладнання робить можливим впровадження нових продуктів, які вже довели свою ефективність в реальних умовах. На власній виробничій лінії заводу «БАУСВІТ» працюють інженери, техніки, майстри та допоміжний персонал, які випускають сучасні сухі будівельні суміші. Кожен співробітник - фахівець своєї справи.  Проводиться модернізація виробництва та підвищення кваліфікації зайнятих працівників, а це є запорукою успішного розвитку компанії. Співробітники БАУСВІТ в офісі готові відповісти на всі питання, вирішити складне будівельне або ремонтне завдання, допомогти зробити правильний вибір.  Команда компанії має досвід роботи на ринку сухих будівельних смій і водно-дисперсної продукції, і є знавцями своєї справи і своїх матеріалів.  Завдяки всім перерахованим вище пунктам, БАУСВІТ поступово розширює свою клієнтську базу по всій країні і надає якісний сервіс.

Нагадуємо, що у нас Ви можете придбати інтер'єрні фарба для внутрішніх робіт.  Фарба акрилова, латексна, силіконова - все це є в нашому інтернет-магазині. Асортимент продукції дозволить виконати стяжку підлоги, проштукатуріть поверхні, зробити кладку плитки, взяти участь в системах утеплення і вирішити інші подібні завдання. У лінійці товарів представлені сухі суміші для всіх видів плитки: керамічна і керамограніт, плитка з натурального каменю, а також плитка з інших матеріалів.  В асортименті представлені клей для підлог, підлог з підігрівом, промислових підлог, клеї на білому цементі для мозаїки.  Все клея БАУСВІТ відповідають необхідним властивостями для конкретних завдань. Також вас можуть зацікавити теплоізоляційні плити для фасадів Coatmix (Коатмікс) - інноваційна новинка в системі утеплення в Україні.

Переваги якості сумішей

У нас в інтернет-магазині Ви можете знайти:

  • штукатурки і шпаклівки для всіх видів робіт. 
  • Цементні, цементно-вапняні, для ручного і машинного нанесення для зовнішніх і внутрішніх робіт.
  • Також у нас присутні декоративні штукатурки типу «Короїд» і «Баранчик» на білому цементі.  Штукатурки представлені як в сухому вигляді, так і готові до застосування в рідкому вигляді, проте у нас представлені продукти на білому та сірому цементі.  Акрилові або силіконові штукатурки можливо придбати під замовлення. 
  • Закриває лінійку фінішна, біла, фасадна, тонкошарова шпаклівка.

У нашому асортименті представлені кілька видів сумішей для підлоги.  Армована стяжка для підлоги з підігрівом, високоміцна стяжка, наливна підлога. Присутній також гідроізоляційна суміш, ціну на суху суміш для гідроізоляції ви зможете дізнатися у наших менеджерів.  У них же Ви зможете проконсультуватися з питання придбання пінополістиролу для утеплення стін, розрахунку кількості, товщини і вибору марки.Компанія Сонанти пропонує клею і армуючі суміші для всіх видів утеплювача (пінополістирол, базальтова вата, екструдований пінополістирол, теплоізоляційні плити Коатмікс).

Присутні суміші, призначені як для кладки, так і шпаклівки газоблоку, камінцеві штукатурки для оформлення фасадів на білому цементі.  Купити сухі штукатурні суміші Ви можете оптом і в роздріб у компанії Сонант, на сайті якої Ви зараз перебуваєте. Останнє, що можна додати - приємно працювати з динамічною компанією, якій є компанія БАУСВІТ.

Кладочна суміш Baucap
На складі Артикул: 8004
Розчин кладки Baucap для зведення і з’єднання кладки будь-якого облицювального каменю з водопогеніем від 3% до 12% з розшивки швів в момент укладання. Рекомендується застосовувати при будівництві зовнішніх і внутрішніх огороджувальних конструкцій, ..
Клей для газобетону Bauton
На складі Артикул: 8012
Клей для газобетону Bauton – клейова суміш або клей для газобетону, призначений для зовнішніх і внутрішніх робіт, кладки стін і перегородок з блоків на основі ніздрюватих бетонів. Це клей для пінобетону (піноблоків), газобетону (газоблоків), що маю..
Клейова суміш Baustic
На складі Артикул: 8009
Клейова суміш Baustic призначена для кріплення керамічних і кам’яних плиток з водопоглинанням понад 3% і розміром до 40х40см на деформуються мінеральних основах (таких як бетон, цементні стяжки, цементні і цементноізвестковие штукатурки, на стінах ..
Клейова суміш для системи утеплення Bauterm
На складі Артикул: 8008
Клейова суміш для системи утеплення (базальтовими плитами, плитами ХРІ і полістиролу). Клейова суміш Bauterm призначена для кріплення базальтових плит до поверхні, а також для створення захисного армованого шару при утепленні фасадів...
Нівелірна суміш BAUPLANE
На складі Артикул: 8010
Нівелірна суміш BAUPLANE призначена для вирівнювання бетонних і цементно-піщаних підстав статі, в т.ч. обігріваються. Застосовується під укладання підлогових покриттів в приміщеннях з сухим і вологим режимом експлуатації. Товщина шар..
Шпаклівка універсальна  Bauplast
На складі Артикул: 8005
Шпаклівка універсальна Bauplast – шпаклівка сірого кольору на цементно-вапняному в’яжучому з полімерними добавками. Для поліпшення властивостей по міцності на вигин і стиск в суміш додана армована фібра, яка добре розподіляється в суміші під час пр..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)