Фарби ТМ DEUTEK

Фарби, представлені в лінійці товарів компанії Сонанти, можна поділити на кілька груп.  Перша група це фарби для внутрішніх робіт, друга група - це фарби для зовнішніх робіт, і третя група це декоративні штукатурки. Фарби для внутрішніх робіт бувають акрилові, латексні, силіконові.  У побуті їх часто називають одним загальним словом - водоемульсійні фарби, іноді ще додають водоемульсійні фарби універсальні, але це скоріше неправильно, тому що  універсальні фарби використовують як всередині, так і зовні приміщень. 

Які фарби є у нас?

Отже, внутрішні фарби:

 • DANKE POLAR WEISS, має сніжно-біле покриття, яке не жовтіє з часом.  Використовується як акрилова фарба для стін, стель по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.
 • DANKE MATTLATEX, має сніжно-біле покриття, яке не жовтіє з часом.  Використовується для фарбування стін, стель по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.
 • OSCAR CERAMIC , стійка до миття, матова, має керамічни мікросфери. Для інтер єрів з дуже важким навантаженням до миття та забрудненням.
 • OSCAR SUPER WEISS, володіє невеликою витратою.  Використовується для фарбування стін, стель по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.  Стійка для сухого та вологого чищення.
 • DANKE ANTI-FUNGI, стійка до миття, проти плисняви для ваних кімнат та кухні. Антібактеріальна.

Далі ми представляємо фасадні фарби:

 • DANKE MATTLATEX, має сніжно-біле покриття, яке не жовтіє з часом.  Використовується для фарбування стін, стель по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.
 • DANKE EXTERIOR, має в своєму складі силікон, що підвищує паропроникність, має високу адгезію до основи, хорошу покривну здатність, невелика витрата, не вигоряє.  Є самоочищається, завдяки ефекту лотоса.  Використовується для фарбування стін по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях.  Стійка для сухого та вологого чищення.
 • OSCAR SILIKON, фарба силіконова, надміцна, має хорошу покривну здатність.

Декоративні штукатурки

І остання третя група - декоративні штукатурки.

 • DANKE STRUCTUR, структурна фарба з дадованням силікону.  Використовується для декоративного оздоблення стін, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях, а також, як фінішний шар, в системі утеплення.  Відмінно приховує погрішності при обробці фасаду.
 • DANKE KONTUR, штукатурка силіконова декоративна типу «баранчик».  Використовується для декоративного оздоблення стін, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях, а також, як фінішний шар, в системі утеплення.
 • DANKE TEXTUR, штукатурка силіконова декоративна типу «короїд».  Використовується для декоративного оздоблення стін, по гіпсокартонних, цементних, бетонних поверхнях, а також, як фінішний шар, в системі утеплення.

Декоративні штукатурки відмінно поєднуються на фасаді з теплоізоляційними плитами CoatMix (Коатмікс), при цьому створюється міцна, тепла, економічно вигідна система утеплення Вашого улюбленого будинку. Фарби, представлені в компанії Сонанти мають гарантійний термін від 8 років, тонуеться на власній колеровочноі студії і пропонуються до продажу не тільки в роздріб, а й оптом.  Так що, забиваючи в пошуковому сайті запит: «акрилова  силіконова  фасадна фарба оптом», швидше за все ми будемо представлені в перших сторінках.

 

Декоративна СИЛІКОНОВА штукатурка "короїд", "баранець" OSCAR 3TECK (25 кг)
На складі Артикул: 5007
Cиліконова штукатурка premium класу на основі акрилових і си-ліконовіх смол, з фракціями каменів 1,8 мм, для захисного і декоративного оздоблення фасадів та кон-рукций ззовні і всередині будівель по підготовленим бетонним,цементно-піщаним, гіп..
Декоративна штукатурка "баранець" силіконлатексна DANKE KONTUR (25 кг)
На складі Артикул: 5011
Вододисперсійна силіконлатексна штукатурка з фракціями каменів 2,0 мм,  для захисного і декоративного оздоблення фасадів та кон-рукций ззовні і всередині будівель по підготовленим бетонним,цементно-піщаним, гіпсовим, гіпсокартонних, обшту..
Декоративна штукатурка "короїд" силіконлатексна DANKE TEXTUR (25 кг)
На складі Артикул: 5010
Вододисперсійна акрилова штукатурка, з фракціями каменів 2,0 мм, (для "короїд") і 1,8 мм (для "баранець") використовується для захисної і декоративної обробки фасадів і конструкцій ззовні і всередині будівельпо підготовленим бетонним, цементно-піща..
Структурна фарба DANKE STRUCTUR (25 кг)
На складі Артикул: 5008
Призначена для декоративного оздоблення всередині і зовні будівель, підготовлених цегляних, оштукатурених основ, в системах теплоізоляції, з підстав з гіпсу, гіпсокартону. Екологічно безпечна, стійка до атмосферних явищ, гидрофобна, еластична, легк..
Фарба інтер'єрна DANKE POLAR WEISS (10 кг)
На складі Артикул: 5009
Призначена для внутрішнього використання. Фарбування по бетонним, цементно-піщаних, цегельних, гіпсокартонних та інших пористих поверхонь. Рекомендується для стель і стін з невеликим експлуатаційним навантаженням. Матова, екологічно безпечна, стійк..
Фарба латексна DANKE MATTLATEX (10 кг)
На складі Артикул: 5003
Призначена для внутрішнього та зовнішнього фарбування стель і стін в сухих приміщеннях з помірним експлуатаційним навантаженням, а так само по вже існуючим барвистим покриттям. Придатна також для первинного фарбування основ з бетону, цементних, цем..
Фарба універсальна OSCAR CERAMIC (10кг)
На складі Артикул: 5004
Призначена для зовнішнього і внутреннго використання. Фарбування по бетонним, гіпсокартонних, цементно-піщаних, цегельних і іншим пористим поверхням. Використовують для фарбування стін і стель всередині приміщень, а так само фасадів будинків. Матов..
Фарба фасадна акрилова DANKE EXTERIOR (10 кг)
На складі Артикул: 5005
Призначена для зовнішнього і внутрішнього використання, фарбування стін будинків і приміщень по бетонних, гіпсокартонних, обштукатурених, цементно-піщаних, а також мінеральним і полімерним штукатурок, що використовуються в системах утеплення. Еколо..
Фарба фасадна силіконова OSCAR SILIKON (20 кг)
На складі Артикул: 5006
Вододисперсійна силіконова фасадна фарба на основі акриловихі силіконових смол, використовується для фарбування стін і кон-рукций фасадів ззовні і всередині будівель з нормальним і ви-ким рівнем вологості, по підготовленим бетонним, мінеральним,цег..
Штукатурка декоративна "короїд" "баранчик" Силоксанові CRAFTSMAN ACRYLIC (25 кг)
На складі Артикул: 5012
Вододисперсійна штукатурка, модифікована сіліконо-ними смолами, з фракціями каменів 1,0; 1,5; 2,0 і 2,5 мм, використовується для захисного і декоративного оздоблення фасадів та кон-рукций ззовні і всередині будівель по підготовленим бетонним,цемент..
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)